TRANSFER

Zawodnik Grabki Grabic występującej na codzien w Lidze Michałowicza d przenosi sie do LKS Mierzyn-Marcin Stepień 15-letni Zawodnik Wzmocni druzyne prowadzana przez Romana Szczepockiego.. jest to napewno duze wzmocnienie dla Klubu z Mierzyna ...Były Zawodnik Grabki odgrywał czołowa role w swoim byłym klubie..Teraz ma nadziej na wspaniałe występy w Klubie z Mierzyna. Sam Zawodnik powiedział 'W Grabce Grało mi sie dobrze nie narzekałem na brak atmosfery ale teraz czeka mnie trudniejsze wyzwanie Gra w Lidze Wojewódzkiej rożni poziomem gry w Lidze Michałowicza.Bedzie trudno ale tez wiem ze muszę pokazać na co mnie stać i walczyć o miejsce w składzie ." Wszyscy mamy nadzieje ze zawodnik dobrze zaadoptuje sie w Klubie z Mierzyna.